مشاور فنی انتخاب محصولات و خدماتinfo@kerkerehbarghi.ir

تیغه آلومینیوم

 
تیغه های آلومینیوم و گالوانیزه  کرکره برقی از لحاظ شکل و نمای ظاهری تقریبا شبیه هم هستند. تفاوت آنها در این است که قطر  تیغه های آلومینیوم حدودا بین 1 تا 1.2 میلی متر می باشد در صورتی که قطر ورق گالوانیزه نهایتا 0.4 میلیمتر است و برای جلوگیری از له شدن تیغه مابین تیغه ها فوم تزریق می گردد که بدون هیچ مزیت امنیتی وزن تیغه بالا می رود. 


اما تیغه های آلومینیوم کرکره برقی مزیت دیگری هم نسبت به تیغه های گالوانیزه دارند  وآن این است که  تیغه های آلومینیوم حداقل دارای یک پل وسط ما بین تیغه و در بعضی ابعاد دارای دو پل وسط ما بین تیغه ها می باشد و ضعف دیگر تیغه های گالوانیزه فوم دار قسمت عصایی بالای تیغه است که زائده برآمده بر اثر جفت کردن ورق زیر روی تیغه به وجود می آید که باعث بروز مشکلاتی از قبیل نا منظم بودن حرکت تیغه ها، سرو صدای تیغه در هنگام بالا و پایین رفتن و همچنین در برخی موارد شکستن عصایی تیغه ها بر اثر بالا و پایین رفتن کرکره برقی  می باشد .

کرکره برقی آلومینیومی :
کرکره های برقی آلومینیوم خود دارای چندین نوع تیغه در مقاطع 60-80-100 و ... در  طرح ها و رنگ های  گوناگون می باشد ولی مزیت تیغه های کرکره برقی آلومینیومی شرکت کرکره برقی اول در مواد اولیه آن است که از آلومینیوم بلیت   (6063)      کارخانه هایی مانند دو بال امارات  یا ایرالکو اراک استفاده می گردد . و در هیچ نوع از انواع تیغه های این شرکت از مواد آلومینیومی ضایعاتی استفاده نمی گردد .
دوم : نوع رنگ و دوام رنگ تیغه ها است که نوع رنگ تیغه ها الکترو استاتیک است و از رنگ های شرکت های معتبر کشور های  ترکیه و آلمان در رنگ تیغه استفاده می گردد از همین رو است که تیغه های شرکت کرکره برقی دارای 5 سال گارانتی رنگ ازقبیل ریختن رنگ تغییر رنگ و غیره را دارد .
سوم : این نوع تیغه های آلومینیوم شرکت کرکره برقی دارای وزن استانداردی است که وزن آن حدودا مابین 7.5 الی 8.5 کیلوگرم است که بعضی از تیغه های موجود در بازاربدلیل این که با قیمت مناسب تری عرضه گردند  وزن های کمتری نسبت به این تیغه ها دارند که  مقاومت , استحکام و ایمنی کمتری نسبت به تیغه های استاندارد دارند و تیغه های  وزن های بالاتر علاوه بر ایجاد فشار بر روی موتور کرکره برقی معمولا از مواد ضایعات آلومینیوم جهت ساخت تیغه ها استفاده می گردند .

 

تمامی حقوق این سایت متعلق ب شرکت کرکره برقی می باشد . طراحی سئو ، بازاریابی اینترنت ، شرکت تجارت الکترونیک پویا سامانه ونک pouyaweb.net
مشاوره
فرم کار
استخدام
نام و نام خانوادگی (*)
Invalid Input
تحصیلات (*)
Invalid Input
سابقه (*)
Invalid Input
تلفن (*)
Invalid Input
ایمیل (*)
Invalid Input
رزومه (*)
Invalid Input
(*)
  از نو
Invalid Input